Monter rurociągów okrętowych
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Convess sp. z o.o.
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zatrudnimy monterów rurociągów okrętowych

Obowiązki

  • prefabrykacja i montaż rurociągów okrętowych

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie stoczniowe jako samodzielny monter
  • znajomośćrysunku okrętowego izometrycznego
  • kurs cięcia i sczepiania potwierdzony certyfikatem
  • rzetelność w podejściu do wykonywanej pracy

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na runku
  • Indywidualnie uzgadniane warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego(uzyskania dodatkowych uprawnień np.Poddźwignicowy, operator suwnicy z poziomu roboczego, certyfikaty spawalnicze)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczeniamedycznego oraz grupowego ubezpieczenia na życie
  • Możliwość wyjazdu na kontrakt zagraniczny

  • Praca Gdańsk
  • Monter gdański
  • Monter Starogard Gdański
  • Monter Nowy Dwór Gdański
  • Monter Pruszcz Gdański
  • Monter Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862