Monter rurociągów
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Convess sp. z o.o.
22. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zatrudnimy monterów rurociągów okrętowych

Obowiązki

- prefabrykacja i montaż rurociągów okrętowych

Wymagania

 doświadczenie stoczniowe jako  monter
- znajomość rysunku okrętowego izometrycznego
- kurs cięcia i sczepiania potwierdzony certyfikatem
- rzetelność w podejściu do wykonywanej pracy

Oferujemy

Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na runku
Indywidualnie uzgadniane warunki pracy
Możliwość rozwoju zawodowego (uzyskania dodatkowych uprawnień np. Poddźwignicowy, operator suwnicy z poziomu roboczego, certyfikaty spawalnicze)  ubezpieczenie medyczne oraz grupowe ubezpieczenie na życie
Możliwość wyjazdu na kontrakt zagraniczny płatny w euro

wynagrodzenie od 40-60 zł/ działalność

  • Praca Gdańsk
  • Monter gdański
  • Monter Starogard Gdański
  • Monter Nowy Dwór Gdański
  • Monter Pruszcz Gdański
  • Monter Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532