Monter pojazdów samochodowych z kat. C
  • Sady
monter pojazdów samochodowych z kat. C
wielkopolskie, Sady, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 5. 2024

Posiadasz doświadczenie w pracy przy montażu i chcesz wykorzystać swoje umiejętności w firmie z potencjałem?

Świetnie się składa!

Mamy ofertę pracy w Sadach-> stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju, pełne wdrożenie od pierwszego dnia pracy.

Oczekujemy

  • prawa jazdy kat. C- warunek konieczny
  • umiejętności pracy w grupie
  • chęci podjęcia pracy na dłuższy okres

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-14.00
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zadania

  • montaż pojazdów samochodowych
  • jazda testowa

  • Praca wielkopolskie
  • Monter wielkopolskie
  • Kat wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080