Monter Podzespołów/Monterka Podzespołów (Dział Produkcji)
  • Murowana Goślina, poznański, wielkopolskie
Murowana Goślina
Solaris Bus & Coach
22. 5. 2024

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w BOLECHOWIE na stanowisko: Monter Podzespołów/Monterka Podzespołów (Dział Produkcji)

Twoje zadania:

  •     montaż podzespołów,
  •     wykonywanie prac wykończeniowych,
  •     obsługa narzędzi montażowych,
  •     praca w zespołach do 15 osób.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe, minimum zawodowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w następujących zawodach: mechanika, ślusarza, hydraulika, stolarza lub tapicera w warsztacie rzemieślniczym, serwisie samochodowym lub zakładzie przemysłowym,
  • umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi,
  • zdolności manualne,
  • mile widziane czytanie rysunków technicznych,
  • dodatkowym atutem będą zainteresowania związane z branżą motoryzacyjną,
  • gotowość do pracy dwuzmianowej (6.00-14.00, 15.00-23.00).

Oferujemy:

  • premię roczną,
  • dofinansowanie wakacji,
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej,
  • pracowniczy program emerytalny – dobrowolne dodatkowe środki na emeryturę,
  • prywatną opiekę medyczną – PZU Zdrowie,
  • karta sportowa – Multisport/Medicover Sport,
  • program poleceń pracowników – bonus finansowy po zatrudnieniu polecanego pracownika),
  • parking dla pracowników,
  • przyzakładowy żłobek – zlokalizowany obok siedziby firmy.

LINK DO SKŁADANIA CV: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=afc0ea68a02549259141361b6900737a

  • Praca Murowana Goślina
  • Monter Murowana Goślina
  • Pracownik produkcji Murowana Goślina
  • Murowana Goślina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018