Elektryk/Elektryczka (Dział Produkcji)
  • Murowana Goślina, poznański, wielkopolskie
Murowana Goślina
Solaris Bus & Coach
22. 5. 2024

Aktualnie poszukujemy kandydatów w BOLECHOWIE na stanowisko: Elektryk/Elektryczka (Dział Produkcji)

Twoje zadania:

  • montaż urządzeń i układów elektrycznych elektronicznych oraz instalacji HV,
  • montaż dodatkowych urządzeń systemu informacji pasażerskiej.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum zawodowe, preferowane kierunkowe,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie na stanowisku technicznym w branży motoryzacyjnej, serwisie samochodowym lub doświadczenie w diagnostyce i elektryce samochodowej,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • obsługa elektronarzędzi,
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia SEP do 1 kV,
  • gotowość do pracy dwuzmianowej (6.00-14.00, 15.00-23.00).

Oferujemy:

  •     premię roczną,
  •     dofinansowanie wakacji,
  •     dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej,
  •     pracowniczy program emerytalny – dobrowolne dodatkowe środki na emeryturę,
  •     prywatną opiekę medyczną – PZU Zdrowie,
  •     karta sportowa – Multisport/Medicover Sport,
  •     program poleceń pracowników – bonus finansowy po zatrudnieniu polecanego pracownika),
  •     parking dla pracowników,
  •     przyzakładowy żłobek – zlokalizowany obok siedziby firmy.

Link do składania CV: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=621e2dfa68404a7ba0cf35f489ec2598

  • Praca Murowana Goślina
  • Elektryk Murowana Goślina
  • Pracownik produkcji Murowana Goślina
  • Murowana Goślina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018