Monter podzespołów- bez doświadczenia !!!
  • Murowana Goślina
Murowana Goślina, Murowana Goślina, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
15. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Montaż elementów autobusu;
  • Obsługa narzędzi montażowych;
  • Wykonywanie prac wykończeniowych;
  • Czytanie rysunku technicznego.

Wymagania:

  • Doświadczenie przy pracy z narzędziami i elektronarzędziami, pracy montera - mile widziane;
  • Gotowość do pracy na 2 zmiany: 6-14, 15-23;
  • Zdolności manualne;
  • Motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta;
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego, możliwość rozwoju w strukturach firmy;
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, dofinansowanie wakacji oraz posiłków; program emerytalne itp.

  • Praca Murowana Goślina
  • Monter Murowana Goślina
  • Murowana Goślina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696