Monter/ka Wyrobów Medycznych
  • Dopiewo
Dopiewo, Dopiewo, Wielkopolskie, Polska
Motivated Sp. z o.o.
3. 5. 2024

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także Pracowników liniowych. Swoimi działaniami wspieramy głównie Przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej, logistycznej, a także innych.
Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z obszaru produkcji prostych wyrobów medycznych, poszukujemy dokładnych i nastawionych na długotrwałą współpracę Monterów/Monterek Wyrobów Medycznych
Zadania i obowiązki:
- Manualny montaż sprzętu medycznego (lekkie, proste prace)
- Realizacja planu produkcyjnego
- Kontrola jakościowa produktu
Wymagania:
- Nastawienie na długotrwałą współpracę
- Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (od poniedziałku do piątku)
- Doświadczenie w prostych pracach produkcyjnych i/ lub zdolności manualne będą dodatkowym atutem
Oferujemy:
- Umowę o pracę zawartą bezpośrednio z docelowym Pracodawcą
- Wynagrodzenie: 4242PLN brutto/miesiąc + premie (od 300PLN netto)
- Dodatek stażowy po 3 latach pracy - 100PLN netto
- Benefity pozapłacowe
- Długotrwałe, stabilne zatrudnienie
- Pracę w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji w swojej w swojej branż
- Miłą, życzliwą atmosferę w miejscu pracy

  • Praca Dopiewo
  • Monter Dopiewo
  • Dopiewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246