Brygadzista / Monter instalacji sanitarnych CO, Wod-Kan
  • Luboń
Luboń, Luboń, wielkopolskie, Polska
Inter-Optima Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Inter-Optima Sp. z o.o. jest prężną i nowoczesną firmą działająca w branży klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa. Firma powstała w roku 2003 i od tamtego momentu mocno ugruntowana swoją pozycję na rynku.http://www.inter-optima.pl/

Obowiązki

  • Montaż instalacji i urządzeń sanitarnych, CO, CT, WL, Wod-Kan i Grzewczych
  • Montaż instalacji i urządzeń sanitarnych wody lodowej i ciepła technologicznego
  • Nadzór nad podległymi pracownikami, organizacja czasu pracy, wydawanie poleceń
  • Raportowanie czasu pracy, kontrola harmonogramu
  • Zamawianie elementów do działu technicznego poprzez wewnętrzny system informatyczny (aplikacja na smartfonie)
  • Udział w wewnętrznych naradach koordynacyjnych

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku brygadzista / monter instalacji instalacji sanitarnych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i instrukcji montażu
  • Umiejętność kierowania zespołem pracowników, wydawania poleceń i rozliczanie z wykonania poleconej pracy
  • Pozytywne nastawienie
  • Odpowiedzialność i dobra organizacja stanowiska pracy
  • Dyspozycyjność (wyjazdy służbowe / delegacje tylko w dni robocze)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowa o pracę, pełny etat
  • Praca w zgranym zespole, średnia długość zatrudnienia ponad 10 lat
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy
  • Wynagrodzenie, płatne przelewem na konto
  • W przypadku delegacji weekendy zawsze w domu
  • W wypadku wyjazdu w delegację, firma gwarantuje dietę i zakwaterowanie

  • Inter-Optima Sp. z o.o. jest prężną i nowoczesną firmą działająca w branży klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa. Firma powstała w roku 2003 i od tamtej pory mocno ugruntowana swoją pozycję na rynku.

  • Praca Luboń
  • Monter Luboń
  • Luboń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246