Monter Instalacji Wodociągowych i Kanalizacyjnych
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, mazowieckie, Polska
Praca.pl
4. 6. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Zakres obowiązków:

  • Praca z maszynami do czyszczenia kanalizacji i utrzymanie ciągłości pracy systemu.
  • Naprawy i obsługa techniczna kanalizacji i innych powiązanych elementów.
  • Obsługa małych maszyn z różnymi rodzajami napędów w naprawach kanalizacyjnych.
  • Samodzielna jazda pojazdami firmowymi.
  • Dbanie o działanie systemu kanalizacyjnego i związanych z nim obiektów.

Wymagania:

  • Minimum zawodowe wykształcenie.
  • Prawo jazdy B, preferowane także C, E.
  • Umiejętność pracy w zamkniętych i ciemnych przestrzeniach.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę.
  • Kursy i szkolenia.
  • Prywatną opiekę zdrowotną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie.
  • Benefity socjalne i sekcje sportowe.

  • Praca Pruszków
  • Monter Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080