Pracownik produkcji - monter palet i opakowań drewnianych
  • Lesznowola
Lesznowola, Lesznowola, Mazowieckie, Polska
SFS International
7. 5. 2024

SFS International Sp. z o.o. to firma z bogatym doświadczeniem oferująca pracę w wielu sektorach w krajach Unii Europejskiej m.in. w Holandii, Belgii, Niemczech oraz oczywiście w Polsce. Nasi pracownicy doceniają bezpieczeństwo, transparentność oraz wsparcie firmy w pozyskaniu pracy.
Obecnie dla naszego Klienta – producenta palet i opakowań drewnianych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Pracownik produkcji - monter palet i innych wyrobów drewnianych (opakowań, skrzyniopalet itp.)
Miejsce pracy: Kinrooi, Belgia
Obowiązki:
praca na produkcji przy montażu produktów drewnianych
przygotowanie elementów drewnianych do montażu
obsługa narzędzi montażowych
kontrola jakości produktu
podawanie, układanie desek
prace porządkowe na stanowisku pracy
Wymagania:
doświadczenie na produkcji drewna
komunikatywna znajomość angielskiego
sprawność fizyczna i manualna
zaangażowanie w powierzone obowiązki
dokładność
Mile widziane:
własny samochód na dojazdy do pracy
Oferujemy:
Pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku
Polską umowę w trybie oddelegowania
Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
Legalne zatrudnienie (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne)
Bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach w pokojach max. 2 osobowy
Ubezpieczenie podróżne
Opiekę polskojęzycznego koordynatora
Załatwienie wszelkich formalności przez nasze biuro, które znajduję się w Polsce.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerami: +48 733 881 106, +48 536 903 982.

  • Praca Lesznowola
  • Pracownik produkcji Lesznowola
  • Monter Lesznowola
  • Pracownik fizyczny Lesznowola
  • Pracownik biurowy Lesznowola
  • Lesznowola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293