Monter instalacji wodno- kanalizacyjnej
  • Rawa mazowiecka
monter instalacji wodno- kanalizacyjnej
Rawa Mazowiecka, Rawa mazowiecka, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz stabilnego zatrudnienia?

Potrafisz wykonywać prace instalacyjne na armaturze wodno- kanalizacyjnej?

To oferta dla Ciebie!

Oczekujemy

  • umiejętność wykonywania prac instalacyjnych na armaturze wodno-kanalizacyjnej
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej – mile widziana
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi oraz ubijaków wibracyjnych
  • mile widziana umiejętność zgrzewania rur PEHD,
  • mile widziana umiejętność obsługi niwelatora

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • codzienny wyjazd i powrót na bazę
  • zapewniamy długoterminowe zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę kodeksową
  • możliwość zakwaterowania

Zadania

  • praca na budowie przy wykonywaniu zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych
  • wykonywanie zadań montażowych
  • praca przy zagęszczaniu gruntu za pomocą zagęszczarki
  • praca związana z wykopami pod instalacje wodociągowe i kanalizacyjne

  • Praca Rawa Mazowiecka
  • Monter Rawa Mazowiecka
  • Rawa Mazowiecka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190