Kierowca C+E - Obsada Podwójna
  • Czerniewice
Czerniewice, Czerniewice, Łódzkie, Polska
Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.
30. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie pojazdów ciężarowych z naczepami - głównie chłodnie.
  • Praca na terenie Polski i Unii Europejskiej.
  • Przestrzeganie przepisów drogowych i czasu pracy.
  • Współpraca z dyspozytorami.

WYMAGANIA:
  • Kategorie prawa jazdy: C+E
  • Doświadczenie: minimum jedna osoba z obsady
  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie i chęci do pracy
  • Staranność, dokładność, rzetelność i odpowiedzialność, samodzielność

Mile widziane

  • Zgrane obsady z doświadczeniem.
  • Pary lub małżeństwa z doświadczeniem w pracy w podwójnej obsadzie.
  • Znajomość języków obcych
  • ADR

OFERUJEMY:
  • Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie transportowej nagrodzonej Gazelą Biznesu.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • System: Preferowane 2/1, 2/2 i 3/1 pozostałe systemy do uzgodnienia.
  • Uregulowany system pracy.
  • Atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie.
  • Tabor - Scania, Volvo, Mercedes.
  • W każdym pojeździe system telematyczny Transics oraz scaner.
  • Każdy samochód wyposażony w automatyczny czytnik autostrad.
  • Wynagrodzenie od 9000 zł do uzgodnienia podczas rozmowy o pracę.
  • Praca w ruchu: lokalne, krajowe, międzynarodowe - UE
  • Typ zabudowy: chłodnia, izoterma
  • System: Preferowane 2/1, 2/2 i 3/1 pozostałe do uzgodnienia
  • Obsada: podwójna.
  • Zasady współpracy: umowa o pracę
  • Siedziba firmy: Chociw k. Rawy Mazowieckiej

Warunki

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w godzinach 15:00-17:00

  • Praca Czerniewice
  • Kierowca Czerniewice
  • Czerniewice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864