Monter instalacji sanitarno-kanalizacyjnej
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
CONEXIO SP. Z O.O. S.K.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż instalacji kanalizacyjnej.

WYMAGANIA:

CHĘTNIE POWITAMY CIĘ W GRONIE FACHOWCÓW ALP JEŚLI…

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znasz język niemiecki w stopniu minimum podstawowym,
  • mile widziane uprawnienia na koparki,
  • doświadczenie w Niemczech oraz prawo jazdy będą dodatkowymi atutami.

OFERUJEMY:

ZE SWOJEJ STRONY GWARANTUJEMY

  • stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z bogatym pakietem świadczeń socjalnych,
  • możliwość pobierania zaliczek, premie,
  • 2 razy w miesiącu zjazdy do kraju samochodami firmowymi,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • darmowe przejazdy samochodami firmowymi z miejsca zakwaterowania w Niemczech na miejsce pracy,
  • wsparcie w wnioskowaniu o Kindergeld 250,00 EUR na dziecko/miesięcznie,
  • premię za polecenie pracownika 250,00-1200,00 EUR/osobę,
  • 25 dni płatnego urlopu w roku,
  • duża ilość godzin pracy oraz możliwość pracy w sobotę,
  • zestaw profesjonalnych narzędzi,
  • własną bazę logistyczną w Polsce,
  • w większości przypadku gwarantujemy wyjazd w ciągu 14 dni,
  • po 5 latach legalnej pracy w Niemczech oraz osiągnieciu wieku emerytalnego nabywasz prawo do niemieckiej emerytury.

Prześlij CV, zadzwoń lub odwiedź nasze centrum logistyczne w Opolu ul. Cygana 4b

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

114 310
20 521