Monter instalacji pneumatycznych/ montażysta
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
Inter Trade Sp. z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

montaż / serwisowanie instalacji pneumatycznych u klientów, przede wszystkim na terenie woj. śląskiego i małopolskiego

WYMAGANIA:
  • mile widziane wykształcenie średnie techniczne
  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, pneumatyki
  • mile widziane uprawnienia dot. obsługi podestów ruchomych
  • zmysł techniczny, zdolności manualne
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • rzetelność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • komunikatywność, samodzielność, konsekwencja w działaniu.

OFERUJEMY:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia uprawnień i autoryzacji serwisowych
  • wsparcie doświadczonych pracowników zespołu w realizacji zadań
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • możliwość skorzystania z pakietów medycznych (po okresie próbnym)
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie (po roku zatrudnienia).

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Monter Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157