Montażysta stolarki pcv i aluminium
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ALBUD SPÓŁKA JAWNA
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż stolarki pcv i aluminium
  • wykonywanie obróbek tynkarskich
  • podstawowe prace ogólnobudowlane
  • montaż szyb
  • obsługa elektronarzędzi

WYMAGANIA:
  • dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie na ww stanowisku
  • prawo jazdy kategoria B
  • umiejętnośc pracy w zespole
  • sumienność, dokładność, precyzja, odpowiedzialność i uczciwość
  • zmysł techniczny i zdolności manualne
  • wysoka jakość wykonywanej pracy

OFERUJEMY:
  • umowa o prace, zatrudnienie na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwośc podjęcia pracy od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • dodatkowe premie uznaniowe uzależnione od wyników pracy
  • szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne
  • pracę jednozmianową w stałych godzinach
  • możliwość rozwoju
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • Praca Bielsko-Biała
  • Montażysta obrazu Bielsko-Biała
  • Montażysta dźwięku Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. kadr i płac Bielsko-Biała
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479