Monter elektryk
  • Czosnów
Czosnów, Czosnów, Mazowieckie, Polska
Adal sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż rozdzielnic i szaf sterowniczych zgodnie z dokumentacją techniczną
  • udział w instalowaniu i uruchamianiu instalacji oraz urządzeń przemysłowych
  • udział w serwisowaniu instalacji

WYMAGANIA:

  • wykształcenie w zawodzie elektryka
  • doświadczenie przy montażu rozdzielnic i szaf sterowniczych
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • uprawnienia SEP do 1kV gr1 E,
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji,
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych.
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • możliwość dalszego rozwoju i awansu zawodowego,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • możliwość rozwoju przy wymagających i niespotykanych projektach zarówno polskich jak i międzynarodowych,
  • stabilne zatrudnienie,

  • Praca Czosnów
  • Monter Czosnów
  • Elektryk Czosnów
  • Czosnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075