Monter
  • Kobierzyce
Monter
Kobierzyce, Kobierzyce, Dolnośląskie, Polska
Mobilny HR Ewa Gradys
13. 4. 2024

Poszukujemy Monterów Lokalizacja: Bielany Wrocławskie (województwo dolnośląskie)
Zakres obowiązków:
- Montaż podzespołów urządzenia lub części zamiennych zgodnie z dokumentacją techniczną
- Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów
- Zgłaszanie propozycji usprawnień.
Wymagania:
- Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole.
Oferujemy:
- Zatrudnienie na umowę o pracę
- Praca od poniedziałku do piątku w jednej zmianie!
- Podstawa + premia uznaniowa ok.300 – 500 zł
- Ubezpieczenie grupowe
- Karta Multisport
- Prywatna opieka medyczna
- Platforma "Smart Lunch" - dopłaty do posiłków.
Etapy rekrutacji:
I. Przesłanie CV na adres: @
II. Rozmowa telefoniczna
III. Rozmowa kwalifikacyjna z klientem i decyzja.

  • Praca Kobierzyce
  • Monter Kobierzyce
  • Kobierzyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570