Operator produkcji | monter | pracownik produkcji
  • Kąty wrocławskie
operator produkcji | monter | pracownik produkcji
Kąty Wrocławskie, Kąty wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Szukamy Kandydatów z doświadczeniem

w obsłudze produkcji. Wystarczy 1 rok doświadczenia i prawo jazdy.

Mile widziany monter lub operator.

Panie i Panowie.

Gwarantujemy świetne warunki pracy i dodatkowe korzyści:

  • dodatek na paliwo, abyś poczuł korzyści już w drodze do pracy
  • codziennie dopłata 80% do Twoich obiadów
  • extra kasa dla Ciebie na zakupy online (kupisz za 5300 zł rocznie: spożywkę, AGD, elektronikę, odzież i inne artykuły)

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne 15 km od Wrocławia - dojazd we własnym zakresie, ale zwracamy za paliwo

szybko! lub wyślij SMS o treści PRACA

Oczekujemy

  • doświadczeniaw pracy przyprodukcji
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • możliwości dojazdu do pracy we własnym zakresie (zwrot za dojazdy)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę, po 3 miesiącach już na stałe
  • wynagrodzenie podstawowe od 4500 - 5000 zł brutto
  • dodatek do dojazdów
  • codzienniedopłata 80% do obiadów
  • pracę od poniedziałku do piątku -wolne weekendy
  • darmowy rozszerzony pakiet medyczny i ubezpieczenie, karta sportowa
  • nawet 5300 zł rocznie na platformie zakupowej (kupuj co chcesz - spożywka, elektronika, agd, odzież i inne)
  • pokój relaksu, bony na urodziny

Zadania

  • montaż podzespołów elektronicznychlubobsługa zautomatyzowanych maszyn

  • Praca Kąty Wrocławskie
  • Pracownik produkcji Kąty Wrocławskie
  • Monter Kąty Wrocławskie
  • Operator Kąty Wrocławskie
  • Operator maszyn Kąty Wrocławskie
  • Pracownik biurowy Kąty Wrocławskie
  • Pracownik fizyczny Kąty Wrocławskie
  • Kąty Wrocławskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228