Montażysta Stolarki Okiennej, Drzwi, Rolet - MAXBO Garwolin
  • Garwolin
Garwolin, Garwolin, Mazowieckie, Polska
Maxbo s.c. Marcin Bugalski i Tomasz Górski
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

W związku z rozwojem firmy poszukujemy nowych pracowników:
Stanowisko: Montażysta stolarki otworowej.
Obowiązki:
-Montaż stolarki okiennej, montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, rolet zewnętrznych i bram garażowych.
Wymagania:
-Doświadczenie w montażu stolarki okiennej, rolet zewnętrznych i bram garażowych.
-Sumienność i dokładność w pracy.
-Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.
-Prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
-Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania
-Przyjazną atmosferę w pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego.
-Narzędzia i sprzęt potrzebne do wykonywania obowiązków.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na maila email: euromaxbo(a)gmail.com
lub kontakt telefoniczny pod numer 533-730-930

  • Praca Garwolin
  • Garwolin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190