Montażysta/konserwator/ hydraulik
  • Kraków
montażysta/konserwator/ hydraulik
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
HUT-PUS S.A.
27. 2. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
Poszukujemy pracownika na stanowisko montażysta/konserwator/ hydraulik
Wymagania::
• minimum wykształcenie zawodowe techniczne
• prawo jazdy kategorii B
• doświadczenie w konserwacji i naprawie instalacji hydraulicznych, sanitarnych
• wiedzę na temat automatyki przemysłowej
• mile widziany emeryt/rencista
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie
• wstępne przeszkolenie,
• Gwarantowane regularne wynagrodzenie
• System premiowania
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy : @ ( CV + list motywacyjny) lub też tradycyjnie na adres:
Dział Kadr
ul. Mrozowa 1
31-752 Kraków
Prosimy o dopisanie poniższych klauzul:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.)”.
„Ponadto wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych do HUT-PUS S.A., również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

  • Praca Kraków
  • Montażysta obrazu Kraków
  • Montażysta dźwięku Kraków
  • Hydraulik Kraków
  • Konserwator Kraków
  • Konserwator zabytków Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179