Konserwator (Cracovia)
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Comarch
11. 4. 2024

1271

Obowiązki

  • Pielęgnacja terenów zielonych
  • Utrzymanie porządku na terenie obiektu
  • Drobne prace naprawcze i modernizacyjne
  • Realizacja bieżących zadań zleconych przez Zarząd na terenie obiektu SMS

Wymagania

  • Ogólna wiedza techniczna i umiejętności manualne
  • Umiejętność wykonywania drobnych napraw
  • Odpowiedzialność, systematyczność, punktualność i sumienność
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w najstarszym klubie sportowym w Polsce
  • Udział w wydarzeniach sportowych
  • Wyzwania i możliwość samorealizacji
  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji
  • Praca we współpracy ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego

Źródło: Comarch/Praca

  • Praca Kraków
  • Konserwator Kraków
  • Konserwator zabytków Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179