MONTAŻYSTA ELEKTRONIK
  • Pszczyna
Pszczyna, Pszczyna, Śląskie, Polska
ZAMEL
29. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż urządzeń elektronicznych
  • serwis urządzeń elektronicznych
  • lutowanie elementów elektronicznych
  • kontrola optyczna jakości lutowanych elementów
  • sprawdzanie poprawności działania urządzeń
  • rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania produkowanych urządzeń

WYMAGANIA:
  • wykształcenie o kierunku elektronicznym - mile widziane średnie techniczne o kierunku elektronicznym,
  • mile widziane doświadczenie w montażu urządzeń elektronicznych i elektromechanicznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność.

OFERUJEMY:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne).

W aplikacji należy umieścić klauzulę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZAMEL sp. z o.o. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.

  • Praca Pszczyna
  • Pszczyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190