Montażysta doposażeń samochodowych/ elektromechanik
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
Carolina Toyota Bielsko
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Doposażanie samochodów w akcesoria (alarmy/ czujniki parkowania/ opony itd)
  • Przygotowanie pojazdów do wydania (przeglądy zerowe)
  • Wykonywanie zleconych prac zgodnie ze standardami marki TOYOTA
  • Kontrola jakości wykonywanych prac
  • Dbanie o narzędzia oraz zachowanie czystości na stanowisku pracy

WYMAGANIA:

  • Zaangażowanie w pracę
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie (mile widziane kierunkowe mechanik)
  • Doświadczenie na stanowisku mechanika/ elektromechanika będzie dodatkowym atutem
  • Chęć dalszego rozwoju umiejętności
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Sumienność i terminowość

OFERUJEMY:
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne zatrudnienie
  • Motywacyjny system wynagrodzenia uzależniony od poziomu umiejętności
  • Umowę o pracę
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Darmowy pakiet medyczny

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Elektromechanik Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659