Młodszy/ Specjalista ds. rekrutacji
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
e-work HR Company Poland
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Analiza CV i selekcja kandydatów, dostosowanie do wymogów stanowisk
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów i oceny kompetencji
  • Przygotowywanie raportów dotyczących postępów rekrutacji
  • Organizacja i koordynacja procesu rekrutacji
  • Współpraca z zespołem HR i kierownictwem firmy w zakresie rekrutacji
  • Tworzenie i aktualizacja baz danych kandydatów

WYMAGANIA:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w rekrutacji
  • Umiejętność skutecznego pozyskiwania kandydatów oraz prowadzenia rozmów rekrutacyjnych
  • Znajomość narzędzi rekrutacyjnych i portali branżowych
  • Umiejętność identyfikacji i oceny kompetencji zawodowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i sumienności
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w g. 8:00-16:00
  • Możliwość skorzystania z dofinansowania do: karty sportowej, opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego
  • Pracę w profesjonalnym i dynamicznym środowisku, które zapewnia rozwój zawodowy
  • Możliwość prowadzenia rekrutacji blue& white collars
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749