Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
22. 3. 2024

Dla naszego klienta, lidera z obszaru bankowości, poszukujemy komunikatywnych osób do zespołu obsługi klienta i wsparcia sprzedaży. Przed rozpoczęciem pracy pracodawca zapewnia pełnie wdrożenie do wszystkich obowiązków.

Obowiązki

  • Kontakt telefoniczny z klientami banku
  • Nawiązanie długofalowych relacji z klientami i sprzedaż produktów bankowych
  • Wspieranie klientów w wyborze produktów i usług bankowych
  • Rekomendacja indywidualnych rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby klientów

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku lub w obsłudze klienta
  • Komunikatywność oraz wysokie umiejętności interpersonalne
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Niekaralność
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Chęć rozwoju i poszerzania kompetencji

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Jasny system premiowy
  • Szereg benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Szkolenia zawodowe
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Dla osób z doświadczeniem możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • Świetną atmosferę pracy
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów
  • Jasną ścieżkę rozwoju oraz dużo szkoleń zawodowych

  • Praca Łódź
  • Tajemniczy klient Łódź
  • Doradca Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Doradca finansowy Łódź
  • Doradca ubezpieczeniowy Łódź
  • Doradca rolniczy Łódź
  • Doradca restrukturyzacyjny Łódź
  • Doradca inwestycyjny Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315