Młodszy doradca klienta
  • Łódź
młodszy doradca klienta
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Czy jesteś zainteresowany/a pracą w obszarze obsługi klienta? Jesteś osobą, która ceni kontakt z ludźmi i posiada doskonałe umiejętności komunikacyjne? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Dla naszego klienta, sieci komórkowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko młodszego doradcę klienta.

Oczekujemy

  • otwartość do pracy w systemie zmianowym
  • biegłej znajomości języka polskiego
  • umiejętność sprawnej obsługi komputera
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Oferujemy

  • rozwój wsparty licznymi szkoleniami z zakresu obsługi klienta i sprzedaży
  • benefity takie jak opieka medyczna, karta sportowa
  • podstawa wynagrodzenia: 4400 zł brutto + atrakcyjny system premiowy do 20%
  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową

Zadania

  • odpowiadanie na zapytania klientów
  • odbieranie połączeń przychodzących
  • doradztwo w zakresie najnowszych usług i produktów oferowanych prze firmę

  • Praca Łódź
  • Tajemniczy klient Łódź
  • Doradca Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Doradca inwestycyjny Łódź
  • Doradca restrukturyzacyjny Łódź
  • Doradca rolniczy Łódź
  • Doradca finansowy Łódź
  • Doradca ubezpieczeniowy Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246