Młodszy technolog
  • Radomsko
Radomsko, Radomsko, łódzkie, Polska
VPK Packaging Polska Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Analiza danych wejściowych do projektu opakowania i ocena ich kompletności do przygotowania oferty;
  • Ocena możliwości technologicznych do wyprodukowania danego opakowania;
  • Opracowanie schematu paletyzacji wyrobu gotowego do klienta, celem ujęcia kosztów transportu w ofercie;
  • Wycena narzędzi potrzebnych do produkcji;
  • Wykonanie kalkulacji w systemie SAP;
  • Kontakt z przedstawicielem handlowym;
  • Kontakt z Klientem w celu doprecyzowania danych lub przedstawienia oferty;
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu R&D tj. technologiem grafiki i konstruktorem;
  • Aktualizacja ofert w systemie;

Nasze wymagania

  • Posiadanie pierwszego doświadczenia w pracy zawodowej o zbliżonym zakresie zadań np. kosztorysowanie, wycena produktów, projektowanie / rysunek techniczny;
  • Umiejętność pracy w zespole i konstruktywne rozwiązywanie problemów;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;
  • Obsługa pakietu MS Office, przede wszystkim Excel;
  • Samodzielność w działaniach oraz wykazywanie zaangażowania;
  • Dobra orientacja na realizację celów;
  • Znajomość systemu SAP;
  • Min. 2-letnie doświadczenie zdobyte w branży opakowań z tektury falistej lub litej;
  • Znajomość programów graficznych;

To oferujemy

  • Profesjonalne wdrożenie w zadania
  • Po okresie wdrożenia możliwość pracy zdalnej w wymiarze 1 dnia w tygodniu
  • Zdobycie doświadczenia i poznanie procesów w dużej, międzynarodowej organizacji
  • Elastyczny grafik pracy (rozpoczęcie pracy pomiędzy godz. 7:30 a 8:30)
  • Pełne dofinansowanie pakietu opieki medycznej przez pracodawcę dla pracownika i jego najbliższych

  • Praca Radomsko
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293