SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH
  • Radomsko
Radomsko, Radomsko, Łódzkie, Polska
Arche Consulting
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
obsługa procesu zatrudniania pracowników oraz procesu przedłużania umów o pracę,
obsługa procesu rozliczania czasu pracy pracowników,
przygotowywanie oraz prowadzenie dokumentacji kadrowej (obsługa programu KOMA moduł kadrowo- płacowy, wsparcie procesu w systemie Employee Central),
przygotowywanie danych do naliczania listy płac oraz wykonywanie raportów kontrolnych,
sporządzanie analiz i raportów,
prowadzenie dokumentacji kadrowej - tworzenie i bieżąca aktualizacja akt osobowych,
nadzór nad dokumentacją personalną w zakresie umów, badań lekarskich, szkoleń,
obsługa administracyjna benefitów (Medicover, MultiSport, SmartLunch itp),
administrowanie wspólnie z przełożonym środkami finansowymi ZFŚS,
administrowanie dokumentacją związaną z ocenami pracowniczymi,
prowadzenie rekrutacji na stanowiska produkcyjne i administracyjne,
kreowanie pozytywnej atmosfery pracy i współpracy.
Wymagania:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
znajomość języka angielskiego,
wykształcenie wyższe kierunkowe,
znajomość prawa pracy,
proaktywna postawa nastawiona na sukces,
przedsiębiorczość, odpowiedzialność za powierzone działania oraz wytrwałość w działaniu,
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole,
doskonała organizacja pracy.
Nasz Klient oferuje:
stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
szkolenia przygotowujące Cię do pracy,
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
prywatna opieka medyczna,
ubezpieczenie grupowe,
dofinansowanie do zajęć sportowych.

  • Praca Radomsko
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293