Młodszy Technolog
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.
25. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie we wdrażaniu nowych produktów, maszyn i urządzeń w obszarze produkcji
  • Optymalizacja obecnych procesów produkcyjnych, pod kątem wydajności, jakości oraz ergonomii
  • Analiza przyczyn przestojów i zakłóceń w procesie produkcji
  • Opracowywanie dokumentacji produkcyjnej
  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • Detekcja, analiza i sprawne rozwiązywanie problemów na maszynach
  • Kontrola stanu oraz zamawianie części zamiennych
  • Prewencja, dbałość o stan techniczny maszyn produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Znajomość podstaw automatyki przemysłowej, czujniki i systemy wizyjne itp.
  • Znajomość podstaw mechaniki przemysłowej
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętności szybkiej i sprawnej analizy detekcji i usuwania problemów w maszynie
  • Operatywność, komunikatywność w pracy w zespole, samodzielność
  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (technologia montażu)
  • Umiejętności praktycznego zastosowania Lean Manufacturing
  • Dobrej znajomości MS Office
  • Znajomość uregulowań ISO,IATF,TISAX
  • Znajomość j angielskiego

To oferujemy

  • Praca 3-zmianowa

  • Praca Łódź
  • Technolog Łódź
  • Technolog żywności Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080