Mistrz Produkcji -Operator Dźwigu Samojezdnego
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
CMC POLAND SP. Z O.O.
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór i koordynowanie pracy Operatorów Dźwigów na placu w Zakładzie Złomowym CMC Poland Sp. z o.o. w Koszalinie,
  • załadunek, rozładunek oraz sortowanie złomu na placu złomowym,
  • kontrola i klasyfikacja złomu zgodnie z obowiązującą normą,
  • prowadzenie ewidencji pracy żurawi i ich awarii,
  • dbanie o powierzony sprzęt oraz wykonywanie bieżących konserwacji dźwigu, drobnych napraw i wymiany węży.

WYMAGANIA:
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku Brygadzisty/ Mistrza/ Kierownika- Operatora żurawia/dźwigu samojezdnego,
  • uprawnienia do obsługi: żurawie samojezdne (uprawnienia do obsługi żurawi samojezdnych, przewoźnych i przenośnych oraz stacjonarnych), udźwig co najmniej 20 ton,
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • znajomość obsługi komputera i aplikacji MS Office: Excel, Word, Outlook,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,
  • samodzielność, skrupulatność, dokładność, rzetelność i zaangażowanie,
  • mile widziana znajomość branży złomowej.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dostęp do szerokiego katalogu oferowanych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • Prywatną opiekę medyczną w programie Medicover,
  • Dofinansowanie w programie sportowym do karty MultiSport,
  • Korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym,
  • Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, karty przedpłacone dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołaja, pożyczki),
  • Jednozmianowy system pracy: poniedziałek -piątek godz. 8.00-16.00,
  • Praca od zaraz.

  • Praca Koszalin
  • Operator Koszalin
  • Pracownik produkcji Koszalin
  • Operator maszyn Koszalin
  • Operator koparki Koszalin
  • Operator wózków widłowych Koszalin
  • Operator maszyn budowlanych Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659