Młodszy specjalista w dziale zakupów
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wsparcie operacyjne w nowych procesach wdrażania i zaopatrzenia
  • zarządzanie danymi materiałów/produktów w SAP
  • wdrażanie cen produktów, kontrola spójności
  • wsparcie wewnętrznych i zewnętrznych interesariuszy w zakresie szkoleń i wskazówek dotyczących nowego procesu

WYMAGANIA:
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • pierwszego doświadczenia zawodowego - mile widziane w obszarze zakupów/logistyki/łańcucha dostaw i pokrewne
  • doświadczenie w pracy z systemem SAP - mile widziane
  • dobrych umiejętności komunikacyjnych, proaktywności, zaangażowania w pracę

OFERUJEMY:
  • pracę na pełen etat w modelu hybrydowym
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 12 miesięcy
  • benefity: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowej organizacji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista SEO Łódź
  • Specjalista SEM Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714