Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka Młodszy Specjalista ds. Uprawnień Service Desk
  • Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96
mazowieckie, Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96, mazowieckie, Polska
Medicover Sp. z o.o.
8. 6. 2024

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!​

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • chcesz rozwijać się w obszarze IT (niewymagane doświadczenie)
  • posiadasz znajomość pakietu Microsoft Office
  • jesteś komunikatywny/a, zaangażowany/a i chętnie uczysz się nowych rzeczy
  • umiesz samodzielnie rozwiązywać problemy i nie boisz się pracy pod presją czasu
  • umiejętnie zarządzasz własną pracą i lubisz pracować w zespole
  • mile widziana znajomość systemów medycznych i finansowych

Twoje zadania:

  • przyjmowanie, procesowanie i realizacja wniosków dla nadania, modyfikacji i odbioru uprawnień​ oraz wniosków dla dostawców zewnętrznych
  • przyjmowanie i procesowanie wniosków finansowych (SB, POS, SUN, AX, Controler, PowerBI)
  • utrzymanie relacji i współpraca z innymi działami w zakresie realizacji wniosków​​​

Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • praca w trybie zmianowym w przedziale godzinowym 7:30-20:00
  • przez okres pierwszych 3 miesięcy praca 100% z biura, następnie w systemie 50/50
  • bezpłatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • bezpłatny dostęp do ponad 5000 obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych w ramach pakietu Medicover Sport
  • dostęp do platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok"
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851