Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. wsparcia sprzedaży
  • Józefów
Józefów, Józefów, Masovian Voivodeship, Polska
Bell Sp. z o.o.
19. 5. 2024

Miejsce pracy: Józefów (pow. otwocki)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zleconych samodzielnych zadań
  • Opieka nad dokumentacją handlową
  • Przygotowywanie dokumentacji handlowej na spotkania z klientami
  • Codzienne wsparcie Działu Sprzedaży w bieżących zadaniach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) - WARUNEK KONIECZNY
  • Pewność siebie, samodzielność i skuteczność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B - WARUNEK KONIECZNY
  • Umiejętność działania pod presją, dobra organizacja pracy
  • Kreatywność, operatywność i elastyczność
  • Zmysł organizacyjny, racjonalne myślenie

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Dużą samodzielność
  • Umowę o pracę
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Narzędzia pracy
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

O nas

Firma Bell jest uznanym producentem i dystrybutorem kosmetyków kolorowych, która szczyci się produktami o najwyższym światowym standardzie.

Niezmiennie od kilkunastu lat Bell jest niezaprzeczalnym liderem wśród polskich marek kosmetycznych pod względem popularności oraz sprzedaży. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (dalej RODO) informujemy, iż:Administratorem Państwa danych osobowych jest Bell Sp. z o.o. z siedzibą w Józefowie (05-410), ul. Graniczna 79G, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XVI Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS 0000007130, NIP 5321743581, REGON 016345844.Państwa dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek, zainteresowania) przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnej zgody, którą Państwo wyraziliście wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i nie podanie ich nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.Macie Państwo prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyrazili Państwo zgodę) do innego administratora danych. Macie Państwo, także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Państwa zgody przed jej cofnięciem.Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia rekrutacji, a gdy wyrazili Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy.Do Państwa danych osobowych mogą mieć dostęp dostawcy usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcy systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcy usług IT takich jak hosting oraz dostawcy systemów informatycznych.Nie przekazujemy Państwa danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.W razie pytań dot. RODO możecie Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych: iod(at)bell.com.plW każdym czasie możecie Państwo cofnąć zgodę, kontaktując się pod adresem: iod(at)bell.com.pl

  • Praca Józefów
  • Józefów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353