Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. sprzedaży
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
ApexNet Sp. z o.o. Sp. k.
19. 4. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

Główne obowiązki związane są ze sprzedażą i rozwojem produktów i usług firmy. Osoba zatrudniona na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację celów sprzedażowych poprzez telefoniczny kontakt z klientami (inicjowanie kontaktów) oraz sprzedaż usług szkoleniowych.

Oczekiwana średnia dzienna liczba zainicjowanych kontaktów to 45 rozmów.

Praca w systemie CRM na bazie już istniejących danych.

Praca w dniach roboczych, w godzinach 7.45 - 16.00.

Nasza rekrutacja to sprawdzony system, który składa się z poniższych etapów:

Etap I - Wyłonionych kandydatów zaprosimy na spotkanie osobiste bądź online w celu bliższego poznania oraz prezentacji wartości firmy. Na spotkaniu porozmawiamy o systemie pracy w naszej firmie, Twoim doświadczeniu i wspólnych oczekiwaniach.

Etap II - Wyłonionych kandydatów zaprosimy na płatny dzień próbny, podczas którego obie strony mogą sprawdzić się w działaniu. To także okazja do poznania zespołu i atmosfery, w której pracujemy.

Etap III – w dniu, w którym będziesz u nas na dniu próbnym spotkasz się także z Dyrektorem Sprzedaży. Ta rozmowa to ostatni etap, po nim mamy już komplet informacji, by dać Ci czytelną informację zwrotną co do zatrudnienia w naszej firmie.

Nasze wymagania

  • Szukamy kandydatów, którzy:
  • Są zaangażowani - lubimy pracować z ludźmi, którzy szukają rozwiązań i są proaktywni,
  • Charakteryzują się wytrwałością w dążeniu do celu - sprzedaż to wymagająca dziedzina,
  • Mają wysoką odpowiedzialność za powierzone zadania - rozumianą jako działanie na rzecz ich wykonania,
  • Mają pozytywne nastawienie do rozmów telefonicznych z Klientami - na nich spędzisz około 80% swojego czasu pracy,
  • Chcą się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności,
  • Posiadają umiejętność samodzielnej pracy bez nadzoru.

To oferujemy

  • Co znajdziesz u Nas:
  • Pracę w zespole doświadczonych sprzedawców, którzy będą dzielić się swoją wiedzą - urośniesz przy nich,
  • Stałe podnoszenie kompetencji sprzedażowych realizowane w autorskim programie  "Akademia Kompetencji Handlowych ApexNet" - szczegóły tutaj: https://www.apexnet.com.pl/kariera/dzial-sprzedazy/
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + prowizja + premie),
  • Bonusy za ponadprzeciętne wyniki,
  • Pracę na produktach, które są sprawdzone i oczekiwane przez rynek,
  • Dbałość o zespół ze strony Zarządu i Dyrektora Operacyjnego - dbanie o zdrowie, rozwój i komfort pracy to dla nich szczególnie ważne zadanie,
  • Umowę o współpracę (wł. działalność) obejmującą płatną przerwę (dłuższą niż urlop na umowę o pracę),
  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym,
  • Pakiet medyczny po okresie próbnym.
  • W naszej firmie szanujemy czas, dlatego lubimy punktualność zarówno w obszarze rozpoczynania jak i kończenia pracy. Skupienie się na realizacji zadań w ciągu dnia oraz puste biuro po 16tej i czas na realizowanie własnych pasji pozazawodowych to jedna z naszych podstawowych wartości.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

O nas

Witamy Cię i zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą pracy. ApexNet to nowoczesna firma edukacyjna z 23-letnim doświadczeniem, specjalizujemy się w działalności szkoleniowej i doradczej. W obszarze szkoleń z zakresu zamówień publicznych jesteśmy od wielu lat niekwestionowanym liderem. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia pracy i komunikacji dbając o bardzo wysokie standardy oferowanych usług i komfort naszego zespołu.

Sprawdź jaką firmę tworzymy  - znajdziesz nas w sieci i na FB, poczytaj więcej na naszej stronie www.apexnet.pl/kariera i obejrzyj film, z którego dowiesz się więcej o tym jak pracujemy i wdrażamy nowe osoby do organizacji.

"Stale rozwijamy naszą firmę, dlatego nieustannie prowadzę rekrutację do Zespołu Sprzedaży. Szukam ludzi zaangażowanych i ceniących rozwój. Zapraszam do zapoznania z ogłoszeniem i aplikowania na opisane stanowisko - miło mi będzie Cię poznać" - Joanna Dyrektor Sprzedaży firmy ApexNet.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ApexNet Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Atlasowa 41 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)".Informujemy, że Administratorem danych jest ApexNet Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Atlasowa 41. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Pobieranie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246