Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Marketingu
  • Kominy
kujawsko-pomorskie, Kominy, kujawsko-pomorskie, Polska
Arago Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • współudział w tworzeniu tekstów na potrzeby stron internetowych, bloga, artykułów, newsletterów,
  • pomoc w prowadzeniu portali społecznościowych firmy,
  • monitorowanie obecności firmy w portalach zewnętrznych (marketing szeptany),
  • tworzenie materiałów marketingowych na podstawie tekstów źródłowych,
  • tworzenie treści do katalogów, ulotek, materiałów reklamowych,
  • pomoc w przy przygotowywaniu e-mailingów, grafik, banerów i materiałów promocyjnych,
  • współudział w tworzeniu akcji promocyjnych, udziału w eventach firmowych: targi branżowe, imprezy integracyjne, eventy wewnętrzne,
  • finalne podsumowanie czynności promocyjnych i ich efektów,
  • współpraca z członkami działu marketingu,
  • współpraca z wewnętrznymi działami w firmie w zakresie swoich obowiązków.

Nasze wymagania

  • chcesz się rozwijać w zakresie marketingu lub e-marketingu, w obszarze social mediów,
  • świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej,
  • posiadasz umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,
  • dbasz o jakość swojej pracy, w tym terminowość realizacji postawionych zadań,
  • cechuje Cię wysoka kultura osobista oraz odpowiedzialność,
  • znasz MS Office (szczególnie MS Excel),
  • "lekkie pióro",
  • poprawność językowa,
  • doskonała organizacja czasu pracy, samodzielność i skrupulatność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • chęć rozwoju i pogłębiania wiedzy z zakresu działalności firmy.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia do pracy oraz możliwość udziału w szkoleniach branżowych,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w przyjaznej atmosferze - tworzymy zespół nastawiony na długofalowe relacje,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749