Młodszy Specjalista ds. Gwarancji
  • Toruń, ul. Wapienna 6
kujawsko-pomorskie, Toruń, ul. Wapienna 6, kujawsko-pomorskie, Polska
Interhandler Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Interhandler Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, osprzęty, części zamienne oraz usługi serwisowe i profesjonalne doradztwo.

Aktualnie firma poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Szczegółowe opisywanie i wysyłanie wniosków gwarancyjnych w języku angielskim do producentów maszyn (głównie JCB)
  • Wsparcie w procesie wystawiania faktur gwarancyjnych oraz rozliczania dokumentacji gwarancyjnej w Comarch XL
  • Koordynacja wysyłki do JCB części wymienianych w ramach gwarancji
  • Współpraca z działem księgowości w zakresie finalnego rozliczania dokumentacji gwarancyjnej
  • Współpraca z pracownikami serwisu w poprawnym przeprowadzaniu, opisywaniu i rozliczaniu napraw gwarancyjnych
  • Wsparcie w wyliczaniu wycen przeglądów serwisowych
  • Bieżące tworzenie, kalkulowanie i podpisanie indeksów przeglądów, oraz pakietów przedłużonej ochrony serwisowej do CRM

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie -preferowane techniczne
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość zagadnień technicznych
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę + premia)
  • Niezbędne szkolenia i narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Świadczenia pieniężne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075