Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. HR
  • Warszawa, Saska Kępa
mazowieckie, Warszawa, Saska Kępa, mazowieckie, Polska
SIXT Rent a Car
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska juniorskie
  • wsparcie procesów kadrowo - płacowych pod okiem specjalisty
  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów kadrowych i komunikację w firmie
  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo płacowego Enova
  • administrowanie systemami benefitów Multisport, EnelMed, eTutor
  • wsparcie zespołu w codziennych zadaniach

WYMAGANIA

  • komunikatywność, optymizm oraz dbałość o relacje pracownicze
  • min. 2-letnie doświadczenie w obszarze HR oraz chęć dalszego rozwoju
  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o zasiłkach
  • praktyczna znajomość rozliczania czasu pracy
  • praktyczna znajomość programu Excel
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz chęć rozwoju w zakresie HR
  • odpowiedzialność i systematyczność wykonywanych zadań
  • poczucie humoru – niezbędne :)
  • znajomość programy Enova- mile widziana

OFERUJEMY

  • pełna wyzwań praca w rozwijającej się firmie
  • merytoryczne wsparcie ekspertów w dziedzinie HR
  • rozwój poprzez ambitne, nieszablonowe zadania i autonomię działania
  • wykorzystywanie swoich kompetencji w praktyce
  • przyjazna, oparta na partnerstwie atmosfera pracy
  • wyjścia integracyjne
  • pakiet medyczny
  • możliwość pracy hybrydowej
  • zajęcia z języka angielskiego na platformie e-learningowej
  • najem pracowniczy samochodów na atrakcyjnych warunkach

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246