Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Administracji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Businessface Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów,
  • Wysyłka oraz ewidencja korespondencji, współpraca z pocztą i firmami kurierskimi,
  • Rejestracja i opisywanie faktur zakupowych,
  • Realizacja zamówień w zakresie zaopatrzenia biura w artykuły biurowe, spożywcze i inne,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz wygląd biura,
  • Zarządzanie salami konferencyjnymi i obsługa spotkań,
  • Organizowanie podróży służbowych,
  • Kontakt z partnerami zewnętrznymi,
  • Bieżące wspieranie pracowników w kwestiach administracyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • Praktyczna znajomość Pakietu MS Office,
  • Pozytywna energia i zaangażowanie,
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • Odpowiedzialność, rzetelność i dokładność,
  • Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie, która chce Ci zapewnić możliwość długofalowej współpracy,
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów m.in. Multisport, rozbudowany pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe,
  • Wsparcie Managera oraz zespołu na każdym etapie zatrudnienia.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696