Młodszy specjalista ecommerce (zapraszamy studentów)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Centrum Konsultingowe
8. 5. 2024

Jesteśmy renomowaną firmą doradczą na rynku europejskim, pracującą z misją zabezpieczenia prawnego marzeń naszych Klientów.
Poszukujemy osoby do bieżących prac na stronie i obsługi sklepu (wyłącznie produkty digital).
Twoje zadania:
- publikacja, edycja art blogowych
- zmiany w wordpress
- administracja produktów
- sprawdzanie wysyłki online produktów
- wprowadzanie nowych produktów
- zmian w sklepie i stronie www
- wymagana znajomosc praktyczna woocomerce, wordpress, mailerlite (nie musisz być mistrzem, ich mamy w zespole od nich możesz się uczyć)
- integracja sklepu z mailerlite
-wysyłka emaili do poszczególnych grup produktów
Wymagamy organizacji, terminowości, rzetelności oraz chęci rozwoju zgłębiania w/w umiejętności.
Zapewniamy:
- wsparcie specjalistów - w zespole rozwiniesz swoje umiejętności.
- możliwość uczestniczenia i wykazania się w międzynarodowych projektach
- narzędzia i środowisko do rozwoju Twoich umiejętność Może to być Twoje dodatkowe zlecenie lub w wymiarze 6-8 godzin. Dla nas liczy się termin wykonania, a czas pracy dostosowujesz do Twojego grafiku.
Chętnie poznamy Twoje inne kompetencje. W aplikacji podaj swoje oczekiwania finansowe w wymiarze godzinowym.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293