MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW
  • Żelazków
Żelazków, Żelazków, Wielkopolskie, Polska
Planteon.pl
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zarządzanie dostawcami i zakupami

  • Wyszukiwanie i ocena potencjalnych dostawców surowców i produktów
  • Negocjowanie cen, warunków dostaw i płatności z dostawcami
  • Składanie zamówień i monitorowanie ich realizacji

Kontrola jakości i dostępności produktów

  • Weryfikacja jakości i ilości otrzymanych produktów według ustalonych standardów
  • Monitorowanie dostępności produktów i surowców na magazynie
  • Koordynowanie działań z działem jakości w przypadku otrzymania produktów niezgodnych z zamówieniem

Analiza i raportowanie

  • Analiza rynku w kontekście cen, dostępności i jakości produktów
  • Tworzenie raportów dotyczących zakupów, kosztów i poziomów magazynowych
  • Ścisła współpraca z działem finansowym w celu optymalizacji kosztów

Dokumentacja i zarządzanie informacją

  • Prowadzenie dokładnej dokumentacji dotyczącej zamówień, faktur i dostaw
  • Aktualizacja danych w systemach informatycznych używanych w procesie zakupowym
  • Archiwizacja dokumentacji zgodnie z obowiązującymi procedurami

Wsparcie dla innych działów i zespołów

  • Współpraca z działem produkcji w celu zapewnienia ciągłości dostaw
  • Udzielanie informacji na temat zamówień i dostaw dla działów sprzedaży i marketingu
  • Ścisła współpraca z działem jakości

WYMAGANIA:
  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność negocjacji i budowania relacji z dostawcami
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość branży przypraw, ziół, herbat, bakalii i zdrowej żywności będzie dodatkowym atutem
  • Książeczka sanepidowska

OFERUJEMY:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • pozytywną atmosferę w pracy
  • pakiet ubezpieczeń
  • system premiowy
  • dodatki płacowe na Wielkanoc i Boże Narodzenie
  • dodatek płacowy do urlopu
  • możliwość awansu i rozbudowy ścieżki kariery
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • dostęp do karty Multisport
  • dostęp do najnowszych narzędzi i technologii
  • szkolenia i kursy

  • Praca Żelazków
  • Żelazków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851