Młodszy specjalista ds. zakupów
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 5. 2024

Jeśli chcesz pracować w globalnej firmie technologicznej, interesuje Cię praca w dziele zakupów i znasz bardzo dobrze język angielski - zachęcamy do aplikacji!

Oczekujemy

  • znajomość języka polskiego i angielskiego (poziom minimum B2)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (około roku)
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i Power Point
  • umiejętność szybkiego uczenia się, pracy zespołowej i łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętności komunikacyjne
  • zorientowanie na zadania
  • dostępność w biurze minimum 4 dni w tygodniu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pakiet medyczny
  • karta sportowa
  • ubezpieczenie
  • platforma benefitowa
  • umowa o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin (z możliwością przedłużenia współpracy)
  • zatrudnienie w firmie ze stabilną pozycją na rynku
  • premia od wyników

Zadania

  • wspieranie zespołu w codziennych zadaniach projektowych
  • praca z narzędziami takimi jak SAP, Excel, Power Point (np. tworzenie zamówień zakupu)
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • pomoc w organizacji warsztatów, spotkań biznesowych, działań integracyjnych
  • organizacja transportów zagranicznych z Chin, Turcji, Indii i krajów europejskich
  • obsługa procesów dostaw i zakupu towarów
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy w Polsce i za granicą
  • współpraca z firmami transportowymi, urzędami i agencjami celnymi
  • tworzenie prezentacji projektowych
  • monitorowanie dokumentacji zakupowej

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696