Młodszy specjalista ds. zakupów z j. niemieckim
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

  • Przetwarzanie zamówień oraz ich potwierdzeń;
  • Usprawnianie procesu dostaw, koordynacja terminów;
  • Wsparcie dot. zablokowanych faktur;
  • Aktualizacja danych w systemie;
  • Stały kontakt z dostawcami i klientem;

  • Około roczne doświadczenie w obszarze zakupów/ łańcucha dostaw/ order management/ logistyce/ obsłudze klienta;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego (min. B2);
  • Umiejętności analityczne oraz organizacyjne;
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów;

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, platforma benefitów);
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i treningach wewnętrznych;
  • Udział w międzynarodowych projektach;
  • Dodatkowe bonusy;
  • Możliwość pracy hybrydowej z biura w Łodzi;

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322