Młodszy Specjalista ds. Inwentaryzacji i Zakupów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
14. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie inwentaryzacji
  • Kontrola punktów sprzedaży w zakresie przestrzegania procedur i standardów sprzedaży
  • Kontrola obowiązujących procedur
  • Minimalizacja ubytków
  • Współpraca z Działem IT w zakresie przygotowywania i modyfikacji narzędzi kontroli
  • Współpraca z Działem Finansowym na poziomie Audytu Wewnętrznego

Nasze wymagania

  • Znajomość MS Excel
  • Analityczne myślenie
  • Dokładność i terminowość
  • Bardzo dobra i samodzielna organizacja pracy
  • Komunikatywność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Umowę na zastępstwo na czas 12-15 miesięcy
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Dofinasowanie do karty Multisport
  • Możliwości rozwoju w obszarze inwentaryzacji i zakupów
  • Prywatna opieka medyczna
  • Zniżki na produkty firmowe

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570