Młodszy Specjalista ds. sprzedaży
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
1. 6. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Umowa o pracę, pełny etat

Praca stacjonarna

Zadania:

  • Codzienne wspieranie działań managera oraz zespołu sprzedaży
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Codzienna praca z klientami, w tym m.in. weryfikacja zamówień, sporządzanie ofert handlowych, aktualizacja bazy i cenników, kontakty z agencją celną
  • Uczestnictwo w spotkaniach i prezentacjach sprzedażowych
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe i min. roczne doświadczenie w sprzedaży lub dziale wsparcia sprzedaży
  • Doświadczenie w kontaktach z klientami międzynarodowymi będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Wysoki poziom zaangażowania i poczucie odpowiedzialności za wykonane zadania
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność i inicjatywa
  • Dobra znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint) oraz SAP (dodatkowy atut)
Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Benefity pozapłacowe, m.in. prywatna opieka medyczna, świadczenia socjalne z ZFŚS (wczasy pod gruszą, premie świąteczne)
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji i dalszego rozwoju w dziale sprzedaży
  • Przyjazna atmosfera orazdynamiczny zespół

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696