Specjalista ds. sprzedaży na rynek niemiecki
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
RK Exclusive Doors
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa zamówień eksportowych
  • utrzymanie kontaktu telefonicznego z partnerami handlowymi
  • promocja i sprzedaż produktów firmowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz profesjonalna ich obsługa
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

WYMAGANIA:
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zawodowe w branży na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, sprzedażowe, negocjacyjne oraz handlowe

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwa w szkoleniach
  • praca w miedzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (pakiety medyczne, pakiety sportowe)

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. PR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509