Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak
24. 5. 2024

Sewera Polska Chemia jest liderem zaopatrzenia budownictwa na Śląsku. Oferujemy kompletny asortyment materiałów umożliwiających realizację wszelkich inwestycji budowlanych jak również gruntowny remont lub budowę domu od fundamentów po dach. Jesteśmy Firmą świadomą, że o naszym sukcesie stanowią ludzie, ich wiedza, ambicje i zaangażowanie. Dlatego skupiamy się na rozwoju naszych pracowników. Jeśli szukasz pracy w solidnej firmie, a ponadto cenisz sobie przyjazną atmosferę to dobrze trafiłeś. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Forma zatrudnienia:

  • umowa o pracę na zastępstwo - z możliwością przedłużenia
  • pełny etat

Zadania:

  • profesjonalna obsługa Klienta
  • prawidłowe i sprawne ewidencjonowanie sprzedaży na kasach fiskalnych
  • telefoniczne oraz mailowe przyjmowanie zamówień

  • minimum średnie wykształcenie
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość branży
  • zaangażowanie, nastawienie na realizację powierzonych zadań
  • kreatywność, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • energiczność, ambicja
  • entuzjazm i konsekwencja w działaniu

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznym, przyjaznym zespole
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pomoc w okresie wdrożenia
  • profesjonalne szkolenia
  • jasno określoną ścieżkę kariery

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. finansów Katowice
  • Specjalista ds. reklamy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080