Młodszy specjalista ds. sprzedaży
  • Warszawa, Praga-Południe
mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe, mazowieckie, Polska
PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.
26. 4. 2024

PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. to centrum kompetencji grupy PKP Intercity w zakresie napraw i modernizacji pasażerskiego taboru kolejowego. Działamy w strukturze zakładów Produkcyjnych Zlokalizowanych w Libiszowie k. Opoczna, Warszawie i Opolu.

Opis stanowiska

  • Rejestrowanie i modyfikowanie zleceń klientów w systemie,
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji sprzedaży,
  • Budowanie relacji z istniejącymi partnerami,
  • Raportowanie wyników działu sprzedaży,
  • Współpraca z kierownikami działu sprzedaży i kontraktacji.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Podstawowy poziom wiedzy w zakresie sprzedaży w spółkach,
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word, Excel.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w rosnącej i przyszłościowej branży kolejowej.
  • Możliwość spełnienia ambicji zawodowych i wdrożenia w praktyce swojej wiedzy i doświadczenia.
  • Możliwość korzystania z ulg na przejazdy kolejowe.
  • Karta Medicover Sport dla pracowników i bliskich.
  • Dofinansowanie do wypoczynku, tzw. "wczasy pod gruszą".
  • Dodatki pieniężne z okazji świąt.
  • Dodatkowe ubezpieczenie w PZU.
  • Prywatna opieka medyczna w Tu Zdrowie.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - kursy i szkolenia.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532