Młodszy specjalista ds logistyki z językiem niemieckim
  • Kraków
młodszy specjalista ds logistyki z językiem niemieckim
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Dobrze znasz języki niemiecki i angielski? Nie boisz się wyzwań, jesteś dobrze zorganizowany i lubisz kontakty z ludźmi?

Mamy dla Ciebie pracę skrojoną na miarę Twoich możliwości!

Oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego w stopniu zaawansowanym
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • wykształcenia wyższego lubdoświadczenia w branży
  • wiedzy i znajomości technik branżowych
  • staranności w pracy z dokumentami i danymi
  • samodzielności i kreatywności
  • znajomości arkusza kalkulacyjnego Excel oraz SAP
  • zaangażowania w pracę
  • dyspozycyjności w pełnym etacie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę dla wiodącej firmy z branży paliwowej
  • możliwość rozwoju w dziale Logistyki
  • międzynarodowe środowisko
  • zgrany zespół
  • pakiety sportowe, zniżki do kin, dodatkowy pakiet medyczny
  • pracę hybrydową (2 dni w tygodniu z biura)
  • wynagrodzenie ok. 8.400/mc brutto

Zadania

  • realizacja zamówień poprzez email, chat, telefon
  • tworzenie wysyłek na dostawy
  • zaangażowanie w proces uzgadniania dostaw
  • zarządzanie potwierdzaniem zapasów
  • tworzenie raportów
  • wprowadzanie i weryfikacja danych
  • bieżący kontakt z dostawcami i klientami

  • Praca Kraków
  • Logistyk Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Specjalista ds. PR Kraków
  • Specjalista ds. reklamy Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246