Młodszy Specjalista ds. Finansowych
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Praca.pl
30. 5. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Obowiązki:

  • Analizy i raporty finansowe,
  • Udział w budżetowaniu i prognozach,
  • Kontrola rozliczeń finansowo-księgowych,
  • Optymalizacja procesów (IT),
  • Koordynacja z firmami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • 1 rok doświadczenia (finanse/księgowość/controlling),
  • Komunikatywność, kultura pracy,
  • Motywacja, chęć rozwoju,
  • Biegłość w narzędziach biurowych i IT (Google workspace, asana, MS Office, CRM).

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznej firmie deweloperskiej,
  • Perspektywy zawodowego postępu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Laptop, telefon służbowy,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Umowa o pracę/B2B.

  • Praca Częstochowa
  • Specjalista ds. reklamy Częstochowa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Częstochowa
  • Specjalista ds. PR Częstochowa
  • Specjalista ds. finansów Częstochowa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Częstochowa
  • Specjalista ds. Zakupów Częstochowa
  • Specjalista ds. marketingu Częstochowa
  • Specjalista ds. ofertowania Częstochowa
  • Specjalista ds. Zarządzania Częstochowa
  • Specjalista ds. Eksportu Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289