Młodszy Specjalista ds. eventów
  • Warszawa, ul. Annopol 17
mazowieckie, Warszawa, ul. Annopol 17, mazowieckie, Polska
Cosmedica
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Poszukujemy otwartej i kreatywnej osoby

Masz doświadczenie w organizowaniu eventów i promowaniem wydarzeń - aplikuj

Nasze Wymagania:

  • Zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Umiejętność aktywnej współpracy zespołowej,
  • Proaktywność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Nastawienie na szukanie rozwiązań i realizację celu,
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Aktywne prawo jazdy kat. B.

Twoje Zadania:

  • Współprowadzenie projektów w zakresie realizacji projektów eventowych w zakresie pielęgnacji urody,
  • Przygotowywanie koncepcji i strategii eventów,
  • Zarządzanie budżetem i kosztami eventów,
  • Przygotowywanie raportów, analiz i podsumowań po każdym evencie,
  • Koordynowanie powierzonych etapów eventu pod nadzorem managera,
  • Współpraca z podwykonawcami.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów (w tym ubezpieczenie zdrowotne, dostęp do  platformy językowej e-tutor dla Ciebie i bliskiej osoby,  ubezpieczenie na życie i MultiSport na preferencyjnych warunkach),
  • Kapitalny Zespół,
  • Elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie pracy między 7:30-9:00).

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851